Augstākais bezdarba līmenis saglabājās Latgales reģionā

Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis šogad marta beigās, tāpat kā februāra beigās, bija bija 5,8% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) publiskotā informācija.

2024.gada marta beigās NVA bija reģistrēti kopumā 50 738 bezdarbnieki, kas ir par 1253 cilvēkiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, kad aģentūrā bija reģistrēts 51 991 bezdarbnieks.

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis marta beigās joprojām bija Rīgas reģionā – 4,2% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,1 procentpunktu mazāk nekā mēnesi iepriekš, bet augstākais reģistrētā bezdarba līmenis saglabājās Latgales reģionā – 11,8%, kas ir kāpums par 0,5 procentpunktiem.

Vienlaikus Kurzemē reģistrētā bezdarba līmenis marta beigās bija 5,6% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,3 procentpunktiem mazāk nekā mēnesi iepriekš.

Savukārt Zemgalē un Vidzemē reģistrētā bezdarba līmenis martā nemainījās un mēneša beigās bija attiecīgi 5,7% un 6,2% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

Pagājušā gada beigās Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis bija 5,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

 

 

Lasiet arī: Šodien gaisa temperatūra tuvosies +25 grādiem
 
Seko mums arī FacebookDraugiem un X!
Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas