Brīvdienās laika apstākļi būs labvēlīgi

Brīvdienās laika apstākļi kopumā būs labvēlīgi un mierīgi. Piektdien un sestdien gaidāms sauss un saulains laiks, vien svētdien vietām mākoņi aizklās debesis un īslaicīgi nolīs lietus, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Lielākoties pūtīs lēns vējš. Naktīs gaiss atdzisīs līdz +5…+10 grādiem, austrumos būs par kādu grādu vēsāk. Savukārt dienās termometra stabiņš pakāpsies līdz +18…+23 grādu atzīmei, tomēr piekrastē un austrumu rajonos laiks būs vēsāks, tur +10…+15 grādi.

Nākamās nedēļas sākumā laikapstākļus turpinās noteikt anticiklons – mākoņi debesīs mīsies ar sauli, un kopumā laiks būs sauss. Ar ziemeļu vēju valsts teritorijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to gaisa temperatūra pakāpeniski pazemināsies.

Sinoptiķi norāda, ka dienās gaiss iesils +7…+14 grādu robežās, taču diennakts tumšajās stundās atsevišķos rajonos gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0 grādu atzīmei. Galvenokārt austrumos un vietām citās valsts teritorijās zāles virskārtā gaidāma salna.

Tāpat sinoptiķi atgādina, ka UV indekss nedēļas izskaņā vēl būs vidēji augsts, tāpēc ilgstoša uzturēšanās tiešos saules staros dienas vidū un pēcpusdienā nav vēlama.

Lasiet arī: BNN pēta | Garlaicīgā Lietuvas prezidenta vēlēšanu kampaņa kļūst mazliet “pikantāka”

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas