CSDD piederošās kapitāla daļas atsavinās Possessor

Ministru kabinets (MK) 2020.gada 11.augusta sēdē nolēma atļaut VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) izbeigt līdzdalību un pārdot vairāku uzņēmumu daļas, informē AS Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor (Possessor).

SIA Auteko & Tuv Latvija, SIA Scantest, SIA Venttests un SIA Autests kapitāla daļu pārdošanu izsolēs organizēs Possessor.

Viena no Possessor pamatkompetencēm ir īstenot pilna cikla valsts kapitāla daļu atsavināšanu. Kopš darba uzsākšanas Possessor ir uzkrājis pieredzi, veicot vairāk nekā 400 valsts uzņēmumu kapitāla daļu (akciju) atsavināšanu par kopējo darījumu summu vairāk nekā 2,2 miljardu eiro apmērā, tai skaitā pēdējo gadu laikā, noslēdzot 30 veiksmīgus darījumus, ir atsavinātas valsts kapitāla daļas teju 20 milj. eiro apmērā, norāda Possessor.

Kapitāla daļu atsavināšanas jomā Possessor sadarbojas ar citiem kapitāla daļu īpašniekiem un turētājiem. No 2015.gada Possessor sadarbībā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru sekmīgi īsteno valsts pensiju speciālajam budžetam nodoto valsts kapitāla daļu pārvaldību un pārdošanu, norāda uzņēmumā.

Pašreiz sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi Possessor organizē Latvijas valstij un Daugavpils pilsētas pašvaldībai piederošo AS Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums akciju apvienotu pārdošanu. 2020.gada jūlijā tika uzsākta sadarbība ar VSIA Latvijas Radio par tās īpašumā esošo AS Kurzemes Radio akciju pārdošanu.

Possessor nodrošinās pilna cikla CSDD kapitāla daļu pārdošanas procesu, tai skaitā organizēs kapitāla daļu vērtības noteikšanu, sagatavos pārdošanas noteikumus un saskaņos tos ar CSDD, veiks pārdošanas izziņošanas un veicināšanas pasākumus un organizēs izsoles, skaidro uzņēmumā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas