LDz Cargo izsolīs 47 kravas vagonus ar 220 000 eiro sākumcenu

VAS “Latvijas dzelzceļš” meitasuzņēmums SIA “LDz Cargo” decembrī atklātā mutiskā izsolē pārdos 47 kravas vagonus ar 220 000 eiro sākumcenu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Paziņojumā norādīts, ka attiecīgie kravas vagoni ir izslēgti no inventāra parka, izņemot atsevišķas vagonu detaļas – sānsijas, virsatsperu sijas un riteņpārus, kas paliek pārdevēja īpašumā un kuras pircējam ir pienākums demontēt un nogādāt pārdevējam.

Vagonus pārdos vienā lotē, nosakot izsoles soli – 5000 eiro.

Izsole notiks šā gada 12.decembrī plkst.11 Dzirnavu ielā 147, k-1, Rīgā.

Lai piedalītos izsolē, pretendentiem jāiemaksā izsoles drošības nauda un izsoles noteikumos noteiktajā kārtībā jāiesniedz “LDz Cargo” pieteikums dalībai izsolē, pievienojot izsoles noteikumos noteiktos dokumentus.

Jau ziņots, ka 2022.gadā “LDz Cargo” apgrozījums bija 148,444 miljoni eiro, kas ir par 2,8% vairāk nekā 2021.gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 27,6% – līdz 5,104 miljoniem eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

“LDz Cargo” ietilpst “Latvijas dzelzceļa” koncernā.

Lasiet arī: BNN pēta | Lietuva un Ķīna runā par diplomātisko attiecību atjaunošanu; analītiķi uzskata, ka “politiskais pavasaris” vēl nenotiks

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas