Nedēļas nogale būs silta, augusta izskaņā palaikam līs. Vietām – stipri

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs ziņo, ka, tuvojoties augusta pēdējām dienām, laiks saglabāsies mitrs un mēreni silts. Brīvdienās gaisa temperatūra lielākajā daļā valsts sasniegs +20…+26 grādus (pēc Celsija). 

Nedēļas izskaņā un nākošās nedēļas pirmajā pusē brīžiem līs, lokāli sagaidāmi arī pērkona negaisi. Dominēs lēns mainīga virziena vējš, naktī vietām redzamību pasliktinās migla.

Lai gan piektdien mākoņu debesīs būs daudz, dienā brīžiem uzspīdēs saule. Vietām īslaicīgi līs. Pēcpusdienā valsts teritoriju no rietumiem sasniegs nokrišņu zona, kuras dēļ

lokāli ir sagaidāmi arī pērkona negaisi.

Pūšot lēnam vējam, naktī vietām austrumos izveidosies migla, un dienā negaisa laikā lēnais vējš var kļūt brāzmains. Nakts stundās gaiss atdzisīs līdz +10…+16 grādien, bet dienā iesils līdz +18…+22 grādiem.

Pēdējā augusta nedēļas nogale būs siltāka, jo gan sestdien, gan svētdien, brīžiem uzspīdot saulei, gaiss dienas laikā daudzviet iesils līdz +20…+26 grādiem. Savukārt naktī gaisa temperatūra pieturēsies +14…+19 grādu robežās. Par spīti siltajam laikam, brīžiem uzlīs, kā arī lokāli dārdēs pērkons.

Plašākā teritorijā līs tikai naktī uz sestdienu.

Kā dienās, tā arī naktīs dominēs lēns vējš, vien sestdien piekrastē tas būs nedaudz stiprāks, un lokāli naktīs veidosies migla.

Nākamnedēļas pirmajā pusē laiks būs līdzīgs kā tas bijis līdz šim: mākoņi mīsies ar sauli un palaikam uzlīs, vietām neizpaliks arī stiprāks lietus un pērkona negaiss. Atsevišķās naktīs termometra stabiņš vietām var noslīdēt līdz +10 grādu atzīmei, vietām veidosies migla. Dienas būs mēreni siltas, maksimālā gaisa temperatūra gaidāma +17…+23 grādu robežās.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas