Nedēļas nogalē saglabāsies ziemīgs aukstums

Darba nedēļas beigās virs Latvijas teritorijas dominēs aukstāka gaisa masa, līdz ar to termometra stabiņš saglabāsies zem 0 grādu atzīmes gan diennakts tumšajās, gan arī gaišajās stundās, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Kā piektdien, 9.februārī, tā arī brīvdienās palaikam redzēsim sniegu. Piektdien nokrišņi gan būs nelieli, bet sestdien un svētdien vietām iespējams sagaidīsim arī atkalu. Dominēs lēns līdz mērens austrumu puses vējš.

Sinoptiķi norāda, ka termometra stabiņš dienās daudzviet pieturēsies 0…-6 grādu robežās, tomēr ziemeļaustrumos būs par dažiem grādiem vēsāk. Naktī uz sestdienu būs visaukstākā šajā nedēļas nogalē – vietām ziemeļaustrumu rajonos gaisa temperatūra pazemināsies līdz pat -14 grādu atzīmei.

Pēc šī brīža prognozes, jaunās darba nedēļas sākumā Latvijas teritorijai pietuvosies jauns ciklons, kas atnesīs ne tikai siltāku gaisa masu no dienvidiem un īslaicīgu atkusni, bet arī visa veida nokrišņus – sniegu pakāpeniski nomainīs lietus. Gaidāms, ka dienās gaiss lielākoties iesils 0…+4 grādu robežās, norāda Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Nedēļas vidū atkal paaugstināsies spiediens un ieplūdīs aukstāka gaisa masa no ziemeļiem – gaisa temperatūra gan naktīs, gan dienās saglabāsies zem 0 grādiem.

Lasiet arī: BNN jautā | Ideoloģiskie pretinieki: kāds ir redzējums uz ES patvēruma un migrācijas reformu?

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas