Neplāno drīzumā atjaunot prāmju satiksmi uz Stokholmu

Igaunijas prāmju operators Tallink tuvākajā nākotnē neplāno atjaunot prāmju satiksmi maršrutā Rīga–Stokholma, atzina tā preses sekretāre Katri Linka.

Viņa skaidroja, ka pēc diviem ļoti izaicinošiem pandēmijas gadiem, kam sekoja ģeopolitisks un ekonomisks satricinājums saistībā ar karu Ukrainā,

Tallink šobrīd koncentrējas uz operāciju pārbūvi un darbības atjaunošanu galvenajos maršrutos – starp Igauniju, Somiju un Zviedriju.

«Kad būsim atjaunojuši darbības un darījumus galvenajos maršrutos, mēs atkal sāksim apsvērt iespējas, kas pārsniedz šos galvenos maršrutus,» pauda Linka, piebilstot, ka šobrīd vēl nav iespējams atbildēt par to, kad tas notiks.

Jau ziņots, ka aprīļa vidū plānots atvērt pandēmijas dēļ slēgto Tallink Hotel Riga. Konkrētāku informāciju par viesnīcas atklāšanas datumu un citām detaļām kompānija šobrīd nav sniegusi. Tallink Hotel Riga 2020.gada 18.martā pārtrauca darbību, bet atsāka strādāt 1.jūnijā. Savukārt 2020.gada 18.oktobrī viesnīca atkal pārtrauca darbību, ņemot vērā būtisko viesu skaita un rezervāciju samazinājumu, kā arī ceļošanas ierobežojumus Covid-19 pandēmijas iespaidā.

Tallink Grupp veic pārvadājumus ar prāmjiem Baltijas jūrā, izmantojot zīmolus Tallink un Silja Line. Kompānija arī ir operators trim viesnīcām Tallinā un vienai Rīgā. 2022.gada pirmajā pusgadā Tallink Grupp koncerns strādāja ar 40,66 miljonu eiro zaudējumiem, kas ir 30,1% mazāk nekā pirms gada. Uzņēmuma akcijas kotē Tallinas fondu biržas oficiālajā sarakstā. Lielākais akcionārs ir Igaunijas investīciju kompānija Infortar, kam pieder 40% Tallink Grupp akciju.

Lasiet arī: Ventspils brīvostas vēsturē pērn bijis labākais gads prāmju satiksmē

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas