Nogranduši sprādzieni divos Krievijas militārajos lidlaukos

Vairāki cilvēki gājuši bojā pēc sprādzieniem divos Krievijas militārajos lidlaukos, un vismaz astoņi ievainoti, ziņo britu raidorganizācija BBC.

Degvielas cisternas sprādzienā militārajā lidlaukā netālu no Rjazaņas nogalinātas trīs un ievainotas sešas personas. Vēl divi cilvēki ievainoti sprādzienā militārajā lidlaukā Saratovas apgabalā. Nav zināms, kas izraisījis sprādzienus. Abi lidlauki atrodas simtiem kilometru attālumā no Ukrainas robežas.

Tiek uzskatīts, ka Engelsa lidlaukā, Saratovas apgabalā, atrodas Krievijas tālas distances bumbvedēji. Saratovas apgabala gubernators norādījis, ka drošības spēki izmeklē «negadījumus militārajos objektos».

BBC Krievijas ziņu redaktors Stīvens Rozenbergs (Steven Rosenberg) norāda, ka divi sprādzieni divās dažādās militārajās bāzēs raisīs spekulācijas, ka vainīgi ir Ukrainas spēki.

Sprādzieni seko pēc tam, kad pagājušajā nedēļā atklātībā nonāca satelītvideo, kuros redzams, ka Engelsa bāzē palielinājusies militārā aktivitāte.

Kremļa pārstāvis Dmitrijs Peskovs paziņoja, ka Vladimirs Putins ir informēts par sprādzieniem. Vaicāts plašāk komentēt sprādzienus, Peskovs atbildēja, ka viņam nav sīkākas informācijas, un viņš ir tikai redzējis mediju paziņojumus.

Ukraina savukārt ziņo, ka Krievija ir sākusi jaunu raķešu triecienu vilni.

Lasiet arī: Zelenskis: Griesti naftas cenai ir pārāk augsti

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas