Pilsētas ielās redzēta militārā tehnika. Politologs pieļauj, ka Maskavā iespējams militārs apvērsums

Maskavā ir iespējams militārs apvērsums, pilsētas ielās redzēta militārā tehnika, Ukrainas nacionālā televīzijas maratona laikā sacīja politologs un bijušais Krievijas diktatora Vladimira Putina runu rakstītājs Abass Gaļamovs, informē medijs LA.lv.

Viņš sacīja, ka attiecības Kremlī ir saspīlētas, un apvērsuma mēģinājums nav izslēgts.

«Man tur ir pietiekami daudz draugu un paziņu, un viņi saka jā. Frunzes krastmalā, kur atrodas Aizsardzības ministrija, cilvēki  iet garām un redz duci bruņutehnikas vai kājnieku kaujas mašīnu. Tur stāv kaut kāda militārā tehnika,» Gaļamovs teica.

Politologs atsaucas arī uz britu presi, kas vēstīja par Iekšlietu ministrijas specvienību ievešanu Maskavā.

Pēc eksperta domām, šāds pasākums tika veikts, lai ierobežotu ģenerāļus, kuriem varētu  sākt «vārīties asinis».

«Visas attiecības Krievijas vadības iekšienē tagad ir saasinātas. Dzirksteles lido uz visām pusēm. Visi meklē ekstrēmistus, visi mēģina izdomāt, kā situāciju glābt, jo saprot, ka situācija neattīstās tā, kā viņi to gribēja. Viņi visi tagad vainu noveļ viens uz otra,» turpināja Gaļamovs.

Tāpat LA.lv vēsta, ka pēc politologa Gaļamova domām Krievijas vadība nespēj apvienoties, jo nav konsolidējoša faktora.

Krievijai vairs nav spēcīga līdera, jo visi redz, ka Putins kļūst vājāks.

Iepriekš publiskas apsūdzības ģenerālštābam un valsts vadībai nekad nav izskanējušas.

Pēc viņa teiktā, Kremlī šobrīd notiek ķīviņi – viss vārās. Kaut kādā brīdi no savstarpējiem apvainojumiem masu medijos un sociālajos tīklos tas var iegūt militāru dimensiju.

«Plaisas starp valsts politisko vadību un izpildvaru, birokrātiju kopumā, militārpersonām un daļēji arī specdienestiem izplatījušās visos virzienos. Tāpēc nav izslēgts apvērsuma mēģinājums,» Gaļamovs rezumēja.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas