Pujāts: Iedzīvotāji saprot situācijas nopietnību – gana aktīvi ziņo par aizdomīgām personām pierobežā

Latvijas iedzīvotāji gana aktīvi ziņo par novērotām aizdomīgām personām un darbībām pierobežā, intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes sacīja Valsts robežsardzes (VRS) priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts.

Viņš pastāstīja, ka robežsardze ir saņēmusi “pietiekami daudz informācijas” gan no vietējiem iedzīvotājiem, gan mežstrādniekiem, gan medniekiem, no kā var secināt, ka cilvēki saprot un apzinās nelegālās imigrācijas problēmas būtiskumu.

Pēc robežsardzes priekšnieka teiktā, sadarbībā ar iedzīvotājiem tiek aizturēti simtiem robežpārkāpēju, un apzinīgie iedzīvotāji par sadarbošanos arī regulāri tiek godināti ar atzinības rakstiem.

Pujāts uzsvēra, ka sniegt atbalstu robežsardzei ir ikviena Latvijas iedzīvotāja pienākums un arī paša drošības jautājums.

Jau ziņots, ka VRS aicina iedzīvotājus būt modriem un informēt robežsargus gadījumos, kad pierobežā tiek konstatētas personas vai personu grupas, kuras nav raksturīgas Latvijas iedzīvotāju etniskajai vai nacionālajai piederībai.

Par šādiem gadījumiem iedzīvotāji tiek aicināti sazināties tieši ar Valsts robežsardzi pa diennakts informatīvo tālruni 67 075 616.

Lasiet arī: Viedoklis | Latvijai vajadzīgā “zemestrīce” – nav pielaides, nav domes amata!

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

 
Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas