“Sabiedrība jauc kļūdas ar ļaunprātību” – Kariņš kritizē reakciju uz vēlēšanu haosu

“Notikušais man šķiet nesaprotams un, manuprāt, arī nepamatots,” savu nostāju par amatpersonu atkāpšanos un atlaišanu saistībā ar problēmām vēlēšanu rezultātu apkopošanas sistēmā pauda “KREAB” vecākais padomnieks un bijušais premjerministrs Krišjānis Kariņš TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum”, vēsta ziņu portāls LA.LV.

“Mēs sabiedrībā bieži jaucam kļūdas ar ļaunprātībām. Mēs uzskatam, ka tā ir ļaunprātība un nu visiem jāatbild un visus jāatlaiž, bet tur ir bijusi kāda cilvēciska kļūda – vai tas bijis iepirkumu procesā vai kaut kas nav pārbaudīts, vai algoritms nav uzstādīts, es nezinu,” situāciju komentē Kariņš.

Viņš atzīmē, ka vēlēšanas ir notikušas, un pat Nacionālās drošības komisija ir sanākusi, secinot, ka process ir noritējis. Arī Centrālā vēlēšanu komisija ir apliecinājusi, ka viss ir kārtībā un nav pamata apšaubīt vēlēšanu rezultātus. “Bet pietiek ar vienu kļūdu, un valstī sākas troksnis – no malas sāk skanēt koris, kurš ne par ko neatbild, bet skaļi pieprasa: viss ir slikti, visus prom! Rezultātā – ministre atkāpusies, CVK vadītāja aizgājusi, arī aģentūras vadītājs zaudējis amatu. Trīs amatpersonas ir prom. Bet vai no tā mums šodien klājas labāk? Nē!” uzsver Kariņš.”

Kā norāda bijušais premjers, tagad, kad būs jāmeklē jauni cilvēki vakantajos amatos, tiek dots signāls, ka kļūdas nedrīkst pieļaut un iespējas tās labot netiks dotas.

Lasiet arī: BNN fokusā | Politologs: Šlesers cerēja uz “zelta kārti”, bet palika ārpus spēles
 
Seko mums arī FacebookDraugiem un X!
Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas