SEB bankas klientiem pieejams Google Pay

No šodienas, 8.decembra, SEB bankas klienti var pievienot savu privātpersonas vai uzņēmuma maksājumu karti Google Pay, lai norēķinātos par pirkumiem veikalos un tiešsaistē, informē SEB banka.

Google Pay maksājumu risinājums ir pieejams Android viedierīču lietotājiem. Kā uzsver banka, šis maksājumu risinājums ir drošs un aizsargāts. Kartes digitalizācijas laikā tiek izveidots unikāls digitālās kartes numurs, kas tiek saistīts ar tālruni vai viedierīci. Klienta kartes dati netiek saglabāti ierīcē, kā arī netiek sniegti tirgotājiem maksāšanas laikā. Par darījumiem, kas veikti ar Google Pay, papildu maksa netiek piemērota.

Kā norāda banka, lai sāktu izmantot jauno maksāšanas iespēju, ir nepieciešama aktīva SEB bankas maksājumu karte un Google lietotāja konts, kas pievienots Android viedtālrunim vai viedierīcei, kas atbalsta NFC maksājumus un Google Pay.

Kartes digitalizāciju var veikt, izmantojot SEB mobilo lietotni vai Google Wallet lietotni, sekojot ekrānā redzamiem norādījumiem. Kad tas ir paveikts, bankas karti un maku var atstāt mājās – Google Pay ir iespējams izmantot visur, kur tiek atbalstīti bezkontakta maksājumi.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas