Tuvākajās dienās saglabāsies sals, nākamnedēļ gaidāms siltāks laiks

Kaut arī darba nedēļa iesākās ar stipru snigšanu Kurzemē un Vidzemē, aizvadītajās dienās vien vietām tika novērots neliels sniegs. Līdzīgi laikapstākļi saglabāsies nedēļas izskaņā – palaikam snigs un termometra stabiņš vēl nepakāpsies virs 0 grādu atzīmes.

Nākamnedēļ, Latvijā pastiprinoties ciklonu darbībai un ieplūstot siltākai gaisa masai no rietumiem, gaisa temperatūra paaugstināsies, un jau atkal gaidāms nokrišņiem bagāts laiks.

Sinoptiķi norāda, ka brīvdienās laiks būs pārsvarā mākoņains un palaikam snigs. Saglabāsies lēns līdz mērens dienvidaustrumu, austrumu vējš. Nakts uz sestdienu būs aukstāka, gaisa temperatūrai pazeminoties līdz pat -10…-15 grādiem, rietumos par pāris grādiem siltāk. Bet dienā maksimālā gaisa temperatūra būs -3…-8 grādiem, un, mākoņiem neizklīstot, tāda saglabāsies arī svētdien naktī. Savukārt svētdienas gaišajās stundās termometra stabiņš vietām pietuvosies 0° atzīmei.

Nākamnedēļ kļūs siltāks – dienas laikā termometra stabiņš vietām pakāpsies arī virs 0 grādiem, bet nakts stundās atkal plašā teritorijā gaidāmi mīnusi un satiksmes dalībniekiem jābūt uzmanīgiem, jo šādos apstākļos uz ceļiem var veidoties apledojums. Tāpat daudzviet palaikam gaidāmi nokrišņi – sniegs un slapjš sniegs.

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas