Uzstādīta ielas plāksne, kas vēstī, ka Krievijas vēstniecība atrodas Ukrainas neatkarības ielā

Rīgas dome sadarbībā ar Ārlietu ministriju nomainījusi plāksnes ar jauno ielas nosaukumu, norādot, ka Krievijas vēstniecība atrodas Ukrainas neatkarības ielā, informē Rīgas domes mērs Mārtiņš Staķis.

Kā raksta Rīgas mērs savā Twitter kontā, Krievijas vēstniecība ir «slēpusies aiz konvencijas» ilgu laiku un ignorējusi prasību nomainīt ielas plāksni, kas vēstī par ielas jauno nosaukumu. Taču, sadarbojoties ar Ārlietu ministriju, Rīgas dome ir radusi risinājumi un plāksni nomainījusi.

Kā ziņots iepriekš, šī gada pavasarī pēc tam, kad Krievija izvērsa pilna apmēra karadarbību Ukrainā, Rīgas dome nolēma Antonijas ielas posmu, kurā atrodas Krievijas vēstniecība Latvijā, pārdēvēt par Ukrainas neatkarības ielu.

Šobrīd ielas nosaukums izvietots uz staba pie Krievijas vēstniecības ēkas, un adreses plāksni papildina skaidrojums par šādu ielas nosaukumu.

Uz plāksnes rakstīts, ka ielas nosaukums piešķirts par godu Ukrainas varonīgajai cīņai pret Krievijas Federācijas uzsākto karu 2022.gadā, redzams Rīgas mēra publicētajos attēlos.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas