Zināmi 14.Saeimas frakciju vadītāji

14.Saeimas frakcijas ievēlējušas savu vadību, liecina parlamenta Prezidijam iesniegtā informācija.

Par Jaunās vienotības (JV) 14.Saeimas frakcijas priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais frakcijas līderis Ainars Latkovskis, taču par priekšsēdētāja biedru ievēlēta līdzšinējā Ministru prezidenta padomniece Agnese Krasta.

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētāja amatā apstiprināts Viktors Valainis un kā ZZS frakcijas vadītāja vietnieks ievēlēts Augusts Brigmanis.

Apvienotā saraksta (AS) Saeimas frakciju vadīs Edgars Tavars, savukārt AS frakcijas priekšsēdētāja vietnieki būs Māris Kučinskis un Juris Viļums.

Par Nacionālās apvienības (NA) Saeimas frakcijas priekšsēdētāju ievēlēts Raivis Dzintars un par NA priekšsēdētāja vietnieku Jānis Dombrava.

Stabilitātei! frakciju vadīs partijas līderis Aleksejs Rosļikovs un viņa vietniece būs Svetlana Čulkova.

Par Progresīvo frakcijas priekšsēdētāju ievēlēts Kaspars Briškens, par viņa vietniekiem – Atis Švinka un Jana Simanovska.

Partijas Latvija pirmajā vietā frakcijas priekšsēdētāja amatā stājies Ainārs Šlesers, bet par frakcijas vadītāja vietnieku ievēlēts Kristaps Krištopans.

Kā ziņots, 14.Saeima uz pirmo sēdi sanāca otrdien, 1.novembrī, kad par parlamenta priekšsēdētāju ievēlēja Edvardu Smiltēnu (AS), kā arī amatā apstiprināja pārējos Saeimas Prezidija locekļus.

Lasiet arī: 14.Saeimas prezidijā trīs potenciālās koalīcijas un divi opozīcijas partiju deputāti

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas