Ašeradens: Šonedēļ gaidāms premjera paziņojums par koalīcijas paplašināšanās procesu

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) šonedēļ nāks klajā ar paziņojumu par koalīcijas paplašināšanās procesu, intervijā Latvijas Radio sacīja finanšu ministrs, premjera partijas biedrs Arvils Ašeradens (JV).

Viņš stāstīja, ka Kariņš pagājušajā nedēļā ir izvērtējis un apkopojis visu politisko sarunu rezultātus un “šonedēļ mēs varam gaidīt premjera paziņojumu par tālāko rīcību”.

Ministrs piebilda, ka skaidrība par koalīcijas paplašināšanās procesu būs līdz 15.augustam.

Vaicāts, kādu viņš pats saredz valdības tālāko darbu, Ašeradens sacīja, ka šo jautājumu pilnībā atstāj premjera Kariņa ziņā.

Ašeradens arī pastāstīja, ka 30.septembrī notiks Vienotības kongress, kura darba kārtība pagaidām vēl neesot zināma.

Kā ziņots, Valsts prezidents jau jūlijā sacīja, ka līdz augusta otrajai pusei sagaida skaidrību par to, kādā sastāvā turpmāk strādās koalīcija.

Jau vēstīts, ka pēc Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) iniciatīvas īsi pēc Valsts prezidenta vēlēšanām sākās partiju sarunas par valstij būtiskām dažādām tēmām. Premjera mērķis esot izveidot plašāku koalīciju.

Sarunās piedalījās Jaunā vienotība (JV), Zaļo un zemnieku savienība un Progresīvie. Savukārt Apvienotais saraksts (AS) un Nacionālā apvienība (NA) šīs tikšanās boikotēja, jo neatbalsta pašreizējās koalīcijas – JV, AS un NA – paplašināšanu.

Lasiet arī: BNN nedēļas apkopojums: Atvēra Čakšai acis. Nodoklis nobriest. VM sabijās. Autokonsolidācija

 
Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas