Baltijas valstīs degvielas cenu izmaiņām nav vienotas tendences

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās bija vērojamas atšķirīgas degvielas cenu tendences – Viļņā tās palielinājās, Rīgā cena kāpa vienīgi 95.markas benzīnam, toties Tallinā degvielas cenas samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un Viļņa. Savukārt dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Viļņa, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Tallinā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 0,6% – līdz 1,704 eiro par litru, bet dīzeļdegviela maksāja tāpat kā nedēļu iepriekš – 1,714 eiro par litru.

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 2% – līdz 1,559 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 1,5% – līdz 1,659 eiro par litru.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,2% – līdz 1,719 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 0,6% – līdz 1,619 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā nedēļas laikā nav mainījušās un maksāja attiecīgi 0,745 eiro un 0,652 eiro par litru. Tikmēr Tallinā autogāzes cena samazinājās par 1,5% – līdz 0,67 eiro par litru.

Lasiet arī: Nedēļa Lietuvā | Baletdejotāja Liepa zaudē Lietuvas pilsonību; ministrija ievieš stingrākus azartspēļu biznesa likumus

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas