“Douglas” pārvaldītāja Latvijā un Lietuvā pamatkapitāls samazināts

Kosmētikas un parfimērijas izplatītāja “Douglas” pārvaldītāja Latvijā un Lietuvā SIA “Douglas Baltic” pamatkapitāls samazināts par 9,109 miljoniem eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Tādējādi no iepriekšējiem 10 311 490 eiro turpmāk kompānijas pamatkapitāls būs 1 222 834 eiro.

Pamatkapitāla samazināšana veikta, lai nodrošinātu ieguldījuma atdošanu kompānijas dalībniekam, kā arī samazinātu esošā pamatkapitāla apmēru atbilstoši “Douglas Baltic” darbības vajadzībām.

Izmaiņas iegrāmatotas ceturtdien, 27.jūnijā.

LETA jau vēstīja, ka pašreizējā finanšu gada laikā plānots likvidēt “Douglas Baltic”.

Finanšu gada vadības ziņojumā teikts, ka “Douglas Baltic” 2023.gada 26.septembrī pārdeva tai piederošās SIA “Douglas Latvia” un Lietuvā reģistrētā “Douglas LT” kapitāldaļas Nīderlandē reģistrētajai “Douglas” grupas kompānijai “Kirk Beautry Netherlands”. Tādējādi tagadējā finanšu gadā “Douglas Baltic” tiks likvidēts.

Patlaban Uzņēmumu reģistrā vēl nav pieejama informācija par kompānijas likvidēšanu.

“Douglas Baltic”, kuras pamatmērķis ir Lietuvas un Latvijas “Douglas” uzņēmumu konsolidēšana, koordinācija un vienotas stratēģijas izstrāde finanšu gadā, kas ilga no 2022.gada 1.oktobra līdz 2023.gada 30.septembrim, strādāja ar 109,39 miljonu eiro peļņu, liecina “Firmas.lv”.

Kompānija reģistrēta 2007.gadā, un tās vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais “Kirk Beautry Netherlands”.

Lasiet arī: Nedēļa Lietuvā | valsts grasās izstāties no Konvencijas par kasešu munīciju, Seims paaugstina nodokļus azartspēļu rīkotājiem

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

 

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas