Dziesmu un Deju svētku dalībnieki vilcienos drīkstēs braukt bez maksas

XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku dalībnieki kā pārvietošanās līdzekli svētku nedēļā varēs izmantot vilcienu bez maksas, informē AS Pasažieru vilciens.

Svētku dalībnieki aicināti izmantot vilcienu, jo no 2. līdz 10.jūlijam Rīgā un Pierīgā jeb vilcienu maršrutu shēmas A un B zonā jebkurā virzienā svētku dalībnieki drīkst braukt bez maksas, norāda Pasažieru vilciens pārstāvji. 

Ja svētku dalībnieki vēlēsies pārvietoties ar vilcienu maršruta zonās, kas ir aiz pieturas punktiem “Lilaste”, “Vangaži”, “Pārogre”, “Cena” un “Vaivari”, tiks piemērota standarta braukšanas maksa konkrētam maršrutam.

Bezmaksas vienreizējās biļetes atsevišķi katram braucienam svētku dalībnieki var iegūt Pasažieru vilciena tīmekļvietnē www.pv.lv un mobilajā lietotnē,

kā biļešu veidu izvēloties Dziesmu un deju svētku dalībnieka biļete, Mobilly lietotnē, biļešu kasēs dzelzceļa stacijās vai vilcienā pie konduktora kontroliera, uzrādot Svētku dalībnieka karti.

Pasažieru vilciens pārstāvji informē, ka tiem, kuri  vilcienā iekāps ar iepriekš izņemtu biļeti, konduktors kontrolieris lūgs uzrādīt arī Svētku dalībnieka karti.

Ministru kabinets (MK) jūnija sākumā atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM)  rosinātos grozījumus normatīvajā regulējumā, kas dod iespēju XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku laikā to dalībniekiem bez maksas pārvietoties ar vilcienu Rīgas teritorijā.

Lasiet arī: Augsta vardarbības riska gadījumā būs pieejams valsts apmaksāts krīzes dzīvokļa pakalpojums

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas