“Ecolines” nav atcēlis autobusu reisus uz Krieviju saistībā ar iespējamiem terora aktiem

SIA “Norma-A”, kas pasažieru pārvadājumus nodrošina ar zīmolu “Ecolines”, nav atcēlis autobusu reisus uz Krieviju saistībā ar iespējamiem terora aktiem tuvāko 48 stundu laikā, aģentūrai LETA sacīja “Ecolines” valdes priekšsēdētājs Andris Podgornijs.

Podgornijs norādīja, ka autobusi Krievijā iebrauc speciāli aprīkotās un apsargātās vietās. “Krievijā autoostas nav tādas kā Latvijā – neviens pasažieris autoostās nevar iekļūt bez biļetes,” viņš minēja.

Vienlaikus informācija uzņēmuma mājaslapā liecina, ka “Ecolines” no Rīgas piedāvā autobusu reisus uz Maskavas autoostu “Severnije Vorota”. Podgornijs sacīja, ka šī autoosta atrodas Piemaskavā, kas nav Maskavas centrā.

Attiecīgi uzņēmums patlaban nav nolēmis atcelt reisus uz Krieviju.

“Mēs neredzam problēmas attiecībā uz autobusiem, ja pasažieri vēlas doties uz Krieviju, viņi var braukt, ja nevēlas – var nebraukt,” papildināja Podgornijs.

Vienlaikus viņš sacīja, ka tas pats attiecas uz Sanktpēterburgu, arī tur autoostas un dzelzceļa stacijas tiek īpaši apsargātas.

Jau ziņots, ka Ārlietu ministrija aicina neceļot uz Krieviju saistībā ar iespējamiem terora aktiem tuvāko 48 stundu laikā un izvairīties no masu pulcēšanās vietām Maskavā.

ĀM tīmekļvietnē norādīts, ka, ņemot vērā saspringto starptautiskās drošības situāciju, kā arī neprognozējamo iekšpolitisko attīstību Krievijā, ministrija atkārtoti aicina Latvijas valstspiederīgos neceļot uz Krieviju, un tos, kuru atrodas valstī, iespējami drīzāk no tās izceļot.

Tos Latvijas valstspiederīgos, kuri atrodas Krievijā, ĀM aicina būt piesardzīgiem un izvairīties no masu pulcēšanās vietām, jo, atsaucoties uz ASV vēstniecību Maskavā sniegto informāciju, nākamo 48 stundu laikā Maskavā iespējami terora akti. ĀM uzsver, ka iespējas nodrošināt konsulāro palīdzību Latvijas valstspiederīgajiem Krievijā ir ierobežotas.

Tāpat ziņots, ka ASV vēstniecība Krievijā mudina ASV pilsoņus nākamo 48 stundu laikā Maskavā teroraktu draudu dēļ izvairīties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku. Brīdinājums publicēts vēstniecības tīmekļa vietnē.

“Vēstniecība seko līdzi ziņojumiem, ka ekstrēmistiem ir tūlītēji plāni Maskavā uzbrukt vietām, kur ir daudz cilvēku, arī koncertiem, un ASV pilsoņiem tuvāko 48 stundu laikā tiek ieteikts izvairīties no vietām, kur ir daudz cilvēku,” teikts paziņojumā.

Citu detaļu par iespējamiem teroraktiem Maskavā paziņojumā nav.

Lasiet arī: BNN pēta | Lietuvas premjerministres piezīme “Polija mūs neaizstāvēs” sacēla vētru, taču Šimonīte atkāpjas no teiktā

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

 
Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas