Latvijā kļūst atkal vēsāk

Agrā otrdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir -2..+3 grādi, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Zemākā gaisa temperatūra naktī bija -3 grādi Mērsragā, Jūrmalā un Rīgas lidostā.

Tālākajās dienās laika apstākļus turpinās noteikt ciklonu darbība – laiks būs nokrišņiem bagāts, bet vējš pierims. Saule mīsies ar mākoņiem un teritorijas lielākajā daļā palaikam uzlīs. Nakts un rīta stundas atsevišķos rajonos veidosies migla un dūmaka, pasliktinot redzamību. Dominēs lēns vējš. Naktīs gaisa temperatūra saglabāsies -2…+3 grādu robežas, bet dienās gaiss iesils līdz +5…+10 grādiem, aukstākam gaisam, ka ierasts, saglabājoties piekrastes rajonos, tur +4…+7 grādi, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Darba nedēļas beigās un brīvdienās brīžiem līs un vietām, termometra stabiņam pieturoties ap 0 grādu atzīmei un zemāk, lietu nomainīs arī slapjš sniegs un sniegs, bet pastāvīga sniega sega neizveidosies.

Teritorijās lielākajā daļā pūtīs lēns vējš, piekrastē tas būs nedaudz stiprāks. Nakts stundās termometra stabiņš noslīdēs līdz -1…+4 grādiem, brīvdienu naktīs, debesīm skaidrojoties, vietām gaiss atdzisīs līdz -2…-4 grādiem. Dienās gaisa temperatūra pārsvarā paaugstināsies līdz +2…+9 grādi

Lasiet arī: Kariņš turpinās politisko darbību Saeimā

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas