Latvijas hokejisti gatavojas izaicinājumam pret Vācijas izlasi Pasaules čempionātā

Pēc uzvarām pirmajās trijās spēlēs pasaules čempionāta grupā Latvijas hokejisti trešdien, 15.maijā, Ostravā tiksies ar stingrās kārtības piekritēju Vācijas izlasi, un cīņas iznākums būs ļoti nozīmīgs abām komandām cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, atgādina sabiedriskais medijs LSM.LV

Latvijas Televīzijas (LTV) Hokeja studija tiešraidē sāksies plkst. 16.30, bet pirmais iemetiens spēlē būs plkst. 17.20.

LSM.LV norāda, ka Latvijas izlases nākamos pretiniekus raksturo kā spēles disciplīnai ļoti uzticīgu komandu, kas ir arī fiziski spēcīga un gatava centīgi strādāt no pirmās līdz pēdējai spēles minūtei. 

“Vācijas izlasi kā strādīgu un ļoti disciplinētu komandu uzteica gan Latvijas valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš, gan citi pašmāju hokeja lietpratēji. Vītoliņš atzina, ka abas komandas spēkos ir apmēram līdzvērtīgas, un vāciešus kāds pat varētu uzskatīt par favorītiem, bet tas tikai ļaus Latvijas izlasei veiksmīgāk spēlēt savu spēli, izvairoties no favorītu sloga,” vēsta sabiedriskais medijs.

Lasiet arī: Trešā uzvara: Latvijas hokeja izlase uzvar Kazahstānu

BNN jau ziņoja, ka Rīgas pašvaldība aicina uz Pasaules čempionāta hokejā publisko skatīšanos Doma laukumā arī šajā nedēļā, kurā Latvijas hokeja izlase aizvadīs četras spēles. Spēļu tiešraides Doma laukumā uz lielā ekrāna būs iespēja vērot līdz pat čempionāta finālam, vēsta Rīgas pašvaldībā.

Šonedēļ Latvijas hokeja izlase aizvadīs četras spēles – otrdien plkst.17.20, trešdien plkst.17.20, kā arī nedēļas nogalē sestdien plkst.13.20 un svētdien plkst.21.20.

Pašvaldības pārstāvji atzīmē, ka Doma laukums ir pielāgots un labiekārtots tiešraižu publiskajai vērošanai, izvietoti soliņi un lielais ekrāns. Uz ekrāna iespējams vērot visas LTV7 translētās čempionāta A un B grupu spēles. Pirmo spēli pagājušajā sestdienā lieliskā atmosfērā Doma laukumā vēroja ap 5 000 līdzjutēju.

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas