Likvidēta Lemberga dēlam pastarpināti piederošā LSF Trans

Likvidēta bijušā Ventspils mēra, pašreizējā Ventspils domes deputāta, kā arī smagos un koruptīvos noziegumos apsūdzētā Aivara Lemberga (Latvijai un Ventspilij) dēlam Anrijam Lembergam pastarpināti piederošā SIA LSF Trans, liecina Firmas.lv informācija.

Uzņēmuma maksātnespējas process tika pasludināts šogad 13.aprīlī, bet 28.novembrī uzņēmums ir likvidēts.

Anrijs Lembergs kopā ar tēvu ir apsūdzēts krimināllietā.

Pirmās instances tiesa atzina viņu par vainīgu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā un atbalsta sniegšanā neatļautai dalībai mantiskos darījumos.

Tostarp tiesa nolēma konfiscēt viņam piederošos 100% SIA LSF Holdings kapitāldaļu. Patlaban lieta tiek izskatīta apelācijas instancē.

Potenciāli konfiscējamais uzņēmums LSF Holdings ir vienīgais LSF Trans īpašnieks. Ar tiesas lēmumu Lembergam netieši piederošajām LSF Trans kapitāldaļām tika uzlikts arests, liecina firmas.lv informācija.

LSF Trans reģistrēta 2002.gadā, un tās pamatkapitāls bija 284 000 eiro. Uzņēmums kopš 2010.gada strādāja bez apgrozījuma. Tā zaudējumi 2020.gadā bija 5 960 eiro un 2019.gadā – 4 130 eiro, savukārt 2018.gadā tas strādāja ar 5,78 miljonu eiro peļņu.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesā skaidroja, ka maksātnespējas pieteikumu iesniegusi pati kompānija LSF Trans. Maksātnespejas procesa pasludināšanas pamats ir neizpildītas parādsaistības.

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas