Masks pārvērtis Twitter biroju par viesnīcu darbiniekiem

Mediju rīcībā nonākušas fotogrāfijas, kurās redzams, ka Twitter darbinieku birojos iekārtotas guļvietas, un Sanfrancisko varas iestādes sākušas pārbaudes par ēku lietojuma noteikumu pārkāpumiem, raksta britu raidorganizācija BBC.

Kādā no BBC rīcībā esošajām fotogrāfijām redzama divguļamā gulta, apģērbu skapis un istabas čības, un Sanfrancisko būvvalde apstiprināja, ka sākusi pārbaudi par telpu izmantošanu neatbilstoši paredzētajam lietojuma veidam. Citā attēlā redzami gulēšanai pielāgoti sēžamdīvāni, un kādā sanāksmju telpā atrodas modinātājpulkstenis. «Tur izskatās kā viesnīcā,” teica kāds bijušais darbinieks. Viņš arī norādīja, ka Īlons Masks (Elon Musk) regulāri nakšņo birojā.

Masks nu jau izdzēstā mikroblogošanas vietnes Twitter ierakstā norādījis, ka pilsētas amatpersonas viņam uzbrūk par atpūtas nodrošināšanu nogurušiem darbiniekiem. Viņš pats gulēšot un dzīvošot birojā, kamēr tiks sakārtoti organizatoriskie jautājumi. Oficiāli komentāri no Twitter puses nav saņemti.

Pēc Twitter pārņemšanas Masks novembrī informēja darbiniekus, ka nāksies strādāt īpaši smagi un īpaši garas stundas. Viņš brīdināja, ka darbu saglabās tikai darbiniekiem ar izciliem produktivitātes rādītājiem.

Kalifornijas senators Skots Vīners (Scott Wiener) BBC sacīja:

«Tagad viņš liek tiem gulēt birojā. Ir skaidrs, ka viņam vispār nerūp cilvēki. Viņam nerūp cilvēki, kas strādā viņa labā.»

Savukārt Sanfrancisko būvvalde norādīja, ka jāpārliecinās, vai netiek pārkāpti ēkas izmantošanas noteikumi.

Mediji ziņo, ka šī brīža situācija esot labāka nekā guļammaisi uz grīdas blakus darba galdam, tomēr tas nepārliecina būvvaldi. Tā norāda, ka ēkām, kurās paredzēta kaut vai īslaicīga nakšņošana, ir citi nosacījumi. Savukārt Masks atbildē kādai žurnālistei norādījis, ka pilsētai drīzāk vajadzētu uztraukties par to, kā pasargāt bērnus no opioīdu lietošanas sekām.

2020.gadā tā brīža Twitter vadība paziņoja, ka darbinieki varēs turpināt strādāt no mājām tik ilgi, cik vien vēlēsies. Viss ir mainījies novembrī, pēc tam, kad Masks pārņēma uzņēmumu. Viņš paziņoja, ka turpmāk visiem darbiekiem jāstrādā birojā.

Lasiet arī: Masks brīdina: Twitter draud bankrots

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas