Par sirmgalves slepkavību piespriež mūža ieslodzījumu

Kurzemes rajona tiesa kādam vīrietim par savas 92 gadus vecās paziņas noslepkavošanu ir piespriedusi mūža ieslodzījumu, informēja prokuratūrā.

Kā izriet no apsūdzības, pērn 22.septembrī apsūdzētais, būdams psihotropo vielu ietekmē, nolūkā nolaupīt seniorei piederošo naudu, iekļuva viņas dzīvoklī. Apsūdzētais, izmantojot seniores bezpalīdzības stāvokli,

viņai iedūris 15 reizes.

Pēc nozieguma apsūdzētais nolaupīja seniorei piederošo maku ar tajā esošo naudu – 770 eiro. Mūža ieslodzījumu lūdza piespriest arī prokurore, tāpēc ar tiesas piespriesto sodu ir apmierināta un neplāno lūgt tiesu sagatavot pilnu spriedumu.

Šis šogad jau ir vismaz otrais spriedums, ar kuru piespriests mūža ieslodzījums par sirmgalves cietsirdīgu slepkavību. Jau ziņots, ka Rīgas pilsētas tiesa gada sākumā 74 gadus vecam vīrietim par savas 85 gadus vecās paziņas noslepkavošanu piespriedusi mūža ieslodzījumu. Apsūdzētais pērn 3.aprīlī kopējas alkohola lietošanas laikā dusmu vadīts noslepkavoja sievieti ar vismaz 22 dūrieniem dažādās ķermeņa daļās.

Lasiet arī: Jēkabpils slepkavības lietā vairākām VP amatpersonam piemērots disciplinārsods

Seko mums arī FacebookDraugiem un X!

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas