Rīgā puteņa biļetes nav ieviestas, jo nav gaidīts būtisks sniega segas pieaugums

Rīgā otrdien, 16.janvārī, tā sauktās “puteņa biļetes” nav ieviestas, jo prognozes neesot liecinājušas, ka gaidāms būtisks sniega segas pieaugums, komentē Rīgas domē.

“Puteņa biļetes” ievieš dienās, kad gaidāma spēcīga snigšana, lai mudinātu satiksmē pēc iespējas mazāk izmantot privāto transportu. Pašvaldībā lēmums par “puteņa biļešu” ieviešanu tiekot pieņemts, analizējot vairākus satiksmi ietekmējošus faktorus. Viens no svarīgākajiem esot laika prognoze.

Lai gan tik aizplatīts brīdinājums par stipru snigšanu, prognozes liecinājušas, ka sniega segas biezums palielināsies par pieciem centimetriem.

Tas neesot kritiski, lai būtiski apgrūtinātu ziemas dienestu darbu, savu lēmumu pamatoja pašvaldības pārstāvji. Pateicoties nesenajam atkusnim un sniega izvešanai, pilsētas ielās nebija uzkrājies liels daudzums sniega un pieejamā tehnika nebija pārslogota.

Kā ziņots, Rīgā otrdienas rītā intensīvi snieg un vēja dēļ vietām veidojas sniega sanesumi. Braukšanas apstākļi ir apgrūtinoši, un iespējami sabiedriskā transporta kavējumi. Ielu un ietvju kopšanas darbos iesaistīta visa pieejamā tehnika.

“Puteņa biļetes” ļauj autovadītājiem, uzrādot automašīnas tehnisko apliecību, braukt Rīgas sabiedriskajā transportā bez maksas.

Lasiet arī: Laika apstākļu dēļ iespējama vilcienu kavēšanās

Seko mums arī FacebookDraugiem un X

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas