Rīgas ielās “zaļie” huligāni auto riepām izlaiž gaisu

Valsts policija (VP) sākusi resorisko pārbaudi par vairākiem gadījumiem, kad nezināmi huligāni Āgenskalnā un Grīziņkalnā automašīnām no riepām izlaiduši gaisu un atstājuši paziņojumus par spēkratu kaitīgo ietekmi uz klimatu.

VP pēdējās dienās ir saņēmusi informāciju par vairākiem gadījumiem, kad Rīgā – Meža ielā Āgenskalnā un Lauku ielā Grīziņkalnā – novietotām automašīnām no riepām ir izlaists gaiss un uz automašīnām atstāti paziņojumi, informē VP Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Sociālajos tīklos redzams, ka uz automašīnas atstāta parasta papīra lapa ar virsrakstu “Uzmanību – jūsu degvielas norītājs ir kaitīgs”. Uz lapas rakstīts, ka šādas darbības veiktas, jo braukšana pa ielām ar “jūsu milzīgo transportlīdzekli rada milzīgas sekas citiem”. Nezināmās personas norādījušas, ka apvidus auto ir katastrofa klimatam un iesaka auto īpašniekiem turpmāk pārvietoties ar kājām, velosipēdu vai sabiedrisko transportu.

Patlaban ir informācija par vairākiem šādiem gadījumiem, taču

šobrīd ir saņemts tikai viens cietušās personas iesniegums.

Saistībā ar notikušo sākta resoriskā pārbaude un tiek noskaidroti notikušā apstākļi. VP aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un, pamanot aizdomīgas personas rosāmies gar svešiem spēkratiem, nekavējoties zvanīt policijai pa tālruņa numuru 110. Par šādām darbībām var tikt saukt pie administratīvās atbildības par sīko huligānismu.

Lasiet arī: VIDEO | Vai aiz Itālijas ugunsgrēkiem stāv ļaunprātīga dedzināšana?

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas