Sākums Politika

Politika

BNN nedēļas apkopojums: Algas pielikums. «Slēgtās» pašvaldības. Lietuvā varas maiņa

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā «Slēgtās» pašvaldības, Kriminālprocess, Mājās palikšana, Varas maiņa, Algas pielikums, Finansējums un Odziņa.

Nedēļa Lietuvā: Karantīna būs ilgāk, Šimonīte premjerministres amatā, prezidents «sijās» ministrus

Aizvadītajā nedēļā Lietuvā galvenie notikumi ziņās bija karantīnas režīma paildzināšana, Ingrīdas Šimonītes apstiprināšana valdības vadītājas amatā un 14 jauno deputātu došanās pašizolācijā.

Budžeta izskatīšanas piektajā dienā Saeima otrreiz saīsina debašu runu ilgumu

Saeimas vairākums piektdien, 27.novembrī, pēc koalīcijas deputātu ierosinājuma otrreiz saīsināja Saeimas deputātu debašu laiku.

Īrija plāno samazināt karantīnas stingrību uz Ziemassvētku laiku

Īrijā, kur otrā valsts mēroga karantīna šogad ļāvusi būtiski samazināt COVID-19 otrā viļņa izplatību, valdība plāno samazināt epidemioloģiskos ierobežojumus uz divām nedēļām ap Ziemassvētkiem.

Viedoklis | Pūce netur līdzi Lemberga auto štellēm

Pūces pīšanās melos par ikmēneša ieguvumu 250 eiro vērtībā tālu atpaliek un nobāl uz Ventspils pilsētas pašvaldības vadītāja Aivara Lemberga blēdīgo auto šteļļu un to piesegšanā iesaistīto pašvaldības iestāžu un amatpersonu rīcības fona.

Lietuvai jauna premjerministre – Ingrīda Šimonīte

Lietuvā Ingrīda Šimonīte trešdien, 25.novembrī, kļuvusi par jauno valdības vadītāju pēc tam, kad konservatīvā spārna politiķes kandidatūru atbalstījis gan jaunais Seima sasaukums, gan prezidents Gitans Nausēda.

Rīgas dome uzvarējusi teju visās ar azartspēļu zāļu slēgšanu saistītajās noslēgtajās tiesvedībās

Kā tika informēti deputāti, tiek gatavoti lēmumprojekti par vēl vairāku azartspēļu zāļu slēgšanu.

LIZDA nolemj pieprasīt Šuplinskas demisiju

Vanaga arī pauda, ka pašreizējie nosacījumi ir slēpta vēlme pāriet uz attālinātajām mācībām.

Ziņas

Jaunatklātie COVID-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 690, Lietuvā – 2 109, Igaunijā – 524

Latvijā pēdējā diennaktī konstatēti 690 jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu COVID-19, tādējādi kopš pavasara inficēto skaitam sasniedzot 18 377. Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina,...

Saeima pieņem nākamā gada budžetu, paredzot tēriņus 10,758 miljardu eiro apmērā

Saeima trešdien, 2.decembrī, galīgajā lasījumā pieņēmusi 2021.gada budžetu, paredzot kopējos izdevumus 10,758 miljardu eiro apmērā, bet ieņēmumus 9,579 miljonu eiro apmērā. Par budžeta pieņemšanu nobalsoja...

ES budžets: Fon der Leiena mudina Ungāriju un Poliju tiesāties

ES dalībvalstīm joprojām nespējot vienoties par bloka daudzgadu budžeta un atjaunošanas fonda apstiprināšanu saistībā ar Ungārijai un Polijai nepieņemamu nosacījumu finansējuma piešķiršanā, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena aicinājusi abas valstis vērsties tiesā, nevis bloķēt svarīgo dokumentu pieņemšanu.

Top valsts pasūtījums viesnīcām, lai varētu izolēt saslimušos ar COVID-19

Šonedēļ top valsts pasūtījums viesnīcām palīdzēt nodrošināt pašizolāciju ar COVID-19 inficētajiem.

Policija aiztur trīs nelegālās televīzijas izplatītājus

Valsts policijas (VP) Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa šā gada novembrī aizturēja trīs personu grupu, kas tiek turēta aizdomās par nelegālās televīzijas izplatīšanu. Izmeklēšanas laikā noskaidrots,...
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!