Trīs auto avārijā pie Murjāņiem miruši visi šoferi; satiksme joprojām bloķēta

Ceturtdien, 24.novembrī, ap pulksten 17.00 uz autoceļa Murjāņi-Valmiera, pagaidām nenoskaidrotos apstākļos notika sadursme starp trim auto, informē Valsts policija (VP), savukārt Latvijas Valsts ceļi (LVC) norāda, ka satiksme piektdienas, 25.novembra, rītā ir bloķēta.

Kā norāda VP, ceļa satiksmes negadījumā saskrējās divas smagās automašīnas Volvo un vieglā automašīna BMW. Notikuma vietā bojā gājuši abu kravas automašīnu vadītāji un vieglās automašīnas vadītājs. 

Savukārt divas personas ar gūtajām traumām tika nogādātas medicīnas iestādē. Kā akcentē VP, tā joprojām skaidro negadījuma apstākļus.

Tāpat sociālajā tīklā Twitter kontā BreakingLV (@breakinglv) publicētie attēli norāda, ka avārija notikusi pie Lojas upes.

Kā informē LVC, šorīt, 25.novembrī, konkrētā satiksmes negadījuma dēļ joprojām ir bloķēta satiksme uz Valmieras šosejas (A3) aiz Murjāņiem, kā arī patlaban nav zināms, kad satiksme tiks atjaunota. 

Tāpat autovadītāji tiek aicināti izmantot alternatīvus maršrutus savu galamērķu sasniegšanai. Satiksmes negadījuma iespējamais apbraucamais maršruts ir pa vietējo autoceļu Murjāņi–Sēja (V79) un reģionālo ceļu Ragana–Limbaži (P6), norāda LVC.

Lasiet arī: 25.novembrī stājas spēkā kriminālatbildība par auto vadīšanu alkohola reibumā

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas