VUGD veic motoreļļas savākšanu Jēkabpilī

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ziņo, ka tā darbinieki kopš otrdienas, 17.janvāra, pulsten vienpadsmitiem no rīta Jēkabpilī applūdušajā angārā savāc noplūdušo eļļu.

Ar naftas produktu savākšanas skimera palīdzību līdz pulksten pieciem vakarā tika savāktas apmēram 10 tonnas eļļas un ūdens maisījuma, kā arī izvietotas papildus 40 metri absorbējošo bonu. Darbus veica Daugavpils 2.daļas un Jēkabpils daļas ugunsdzēsēji, piesaistot speciālu aprīkojumu no Daugavpils 2.daļas.

Otrdienas vakarā no VUGD Jelgavas daļas uz Jēkabpili tika pārdislocēta augstas veiktspējas sūkņu stacija, lai ugunsdzēsēji glābēji varētu iesaistīties ūdens atsūknēšanas darbos. Deviņos vakarā ugunsdzēsēji glābēji Tvaika ielā Jēkabpilī uzsāka šļūteņu izvietošanu un sūkņa stacijas uzstādīšanu.

Kopumā izvilkti 600 metri šļūteņu, lai varētu nodrošināt ūdens pārsūknēšanu uz Daugavu.

Otrdien vienpadsmitos vakarā uzsākta ūdens pārsūknēšana no novadgrāvja uz Daugavu. Astoņos no rīta darbu norises vietā ūdens līmenis bija krities par apmēram 40 cm. Darbu veikšanai izvēlēta vieta, kurā satek pieplūdušie ūdeņi, kas tālāk tek pilsētas virzienā. Trešdien darbs notikuma vietā turpinās, uz Jēkabpili devies arī Daugavpils konteinervedējs ar sūkņu staciju.

Lasiet arī: Plūdos kokapstrādes lieluzņēmumā izplūst motoreļļa

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas