Tirgošanās vietnes Andele Mandele izveidotāja iegādājas Lielauces pili

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (agrākajā Latvijas Lauksaimniecības universitātē), Jelgavā, 2.novembrī notika Lielauces pils izsole, kurā piedalījās divi pretendenti. Pēc cenas paaugstināšanas virs sākumcenas palika vienīgais pretendents – SIA Mudia, kura pili nopirka par 300 240 eiro.

SIA Mudia vienīgā īpašniece ir latviešu uzņēmēja Līva Jaunozola, kurai kopumā pieder 12 dažādi uzņēmumi. Pazīstamākas no tiem ir Andele Mandele, un pasākumu organizētājs Pērļu medības, bet visvairāk Līva Jaunozola darbojas nekustamo īpašumu biznesā.

Uzņēmējas ģimenei ir pieredze Ziemupes muižas apsaimniekošanā Pāvilostā, vēsta portāls Lielauce.

Nākamais uzņēmuma solis būs muižas teritorijas un parka iegāde un tad – pils novērtējums, lai izveidotu darāmo darbu sarakstu.

Lielauces pils izsole iepriekš –  22.septembrī – Jelgavas pilī nenotika, jo vienīgajam pretendentam (kā tagad noskaidrojās, šī pati SIA Mudia), kurš pieteicās, nebija sakārtoti nepieciešamie dokumenti. Atkārtotā  izsolē Izsoles komisija, kuru vadīja  LBTU kanclers Ziedonis Helvigs, izsolīja nekustamo  īpašumu Pils ar kadastra numuru 4676 504 0009) un nekustamo īpašumu Pilītes (garāžas-darbnīcas jeb kādreizējā muižas ratnīca – ar kadastra numuru 4676 504 0011), pārdodot abus kā lietu kopību.

Objektā ietilpst Lielauces pils 2 269 kvadrātmetru platībā, šķūnis 38 kvadrātmetru platībā un garāža-darbnīca 59,9 kvadrātmetru platībā. Objekta nosacītā sākuma cena bija 280 200  eiro, izsoles solis 10 020 eiro.

Lasiet arī: Prigožins: Mēs iejaucāmies, iejaucamies un iejauksimies ASV vēlēšanās

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas