Lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, rīko Vakanču gadatirgus

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina darba devēju pieteikumu pieņemšanu dalībai Vakanču gadatirgos.

NVA jau ceturto gadu visos valsts reģionos rīko Vakanču gadatirgus, lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgos darbiniekus.

«Vakanču gadatirgos ar aģentūras un darba devēju starpniecību darba meklētājiem tiks piedāvātas katrā reģionā uz pasākuma norises brīdi aktuālās vakances,» stāsta NVA Pakalpojumu departamenta direktora vietniece, Darba meklēšanas atbalsta nodaļas vadītāja Kristīne Stašāne.

Viņa uzsver, ka tā laikā darba devēji varēs klātienē informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, kā arī veikt pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem.

Jāatzīmē, ka vakanču gadatirgos darbosies arī NVA stends, kur apmeklētājus NVA darbinieki informēs par aģentūras pakalpojumiem un atbalstu darba devējiem un darba meklētājiem.  Tāpat būs pieejami NVA karjeras konsultanti, kas darba meklētājiem sniegs ieteikumus profesijas izvēles un karjeras plānošanas jautājumos, CV un pieteikuma vēstules sagatavošanā, kā arī informēs, kā pareizi meklēt darbu, tostarp, plašākajā CV un brīvo darba vietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā.

Dalība NVA Vakanču gadatirgos gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas.

Ref:224.000.103.956

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas