Uz Vidzemes šosejas starp Siguldu un Egļupi mainīta satiksmes organizācija

VSIA Latvijas Valsts ceļi brīdina: no trešdienas, 11.janvāra, ir mainīta satiksmes organizācija Vidzemes šosejas (A2) būvdarbu posmā, aptuveni kilometra garumā, no Siguldas puses līdz Egļupei. Satiksme Rīgas virzienā tiks organizēta pa nostiprinātu nomali ar asfaltbetona segumu.

Līdzšinējā braukšanas josla norobežota ar vadstatņiem un netiks izmantota satiksmē, jo šajā vietā asfaltbetona segums ir vissliktākajā stāvoklī. Atsākoties atkusnim un nokrišņu radītā mitruma dēļ vecajā asfaltbetona segumā strauji veidojas avārijas bedres. Būvnieks SIA Binders turpina regulāri apseko posmu un veic avārijas bedru remontu. Būvdarbi visā posmā no Sēnītes līdz Siguldai (39,44.-46,30. km) turpināsies pavasarī, tiklīdz būs piemēroti laika apstākļi.

Kopš būvdarbu sākuma pērn augustā kreisās puses brauktuvei virzienā uz Rīgu ir jāiztur divreiz lielāka slodze, jo labās puses brauktuve virzienā uz Siguldu ir slēgta. Latvijas Valsts ceļi atgādina: visā būvdarbu posmā no Sēnītes līdz Siguldai ir samazināts atļautais braukšanas ātrums līdz 50 km/h un aicinām autovadītājus ievērot šo ierobežojumu!

Vidzemes šosejas posmā no Sēnītes līdz Siguldai vecais ceļa segums ir stipri nolietojies,

lielākajā daļā posma nekādi atjaunošanas darbi nav veikti kopš ceļa uzbūvēšanas astoņdesmitajos gados.

Darbus plānots pabeigt 2023.gada rudenī. Būvdarbus veic SIA Binders par līgumcenu 12 360 587 eiro (ar PVN, no tiem 10 506 498,95 eiro ir ES Kohēzijas fonda finansējums). Projekta autors ir SIA Ceļuprojekts, būvuzraudzību veic SIA Firma L4.

Lasiet arī: Līdz maija beigām ir slēgts Gustava Zemgala gatves posms Purvciemā

Saistītie raksti

Jaunākās Ziņas